Umów się na
prezentację produktu

Kontakt

Dane rejestrowe Firmy

LIW Care Technology Sp. z o. o.
ul. Golfowa 7, 94-406 Łódź

wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi,
XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000333719,
kapitał zakładowy 1.452.900 PLN,
posiadająca nr Regon 100715121
NIP: 7292665387

Zgodnie z umową spółki do reprezentowania i podpisywania zobowiązań w imieniu spółki uprawniony jest Prezes Zarządu lub Prokurent (Prokura samoistna) działając jednoosobowo.

Osoby uprawnione do reprezentowania spółki:

  • Prezes Zarządu – Tomasz Chmielecki
  • Prokurent – Przemysław Mazurek

DZIAŁ HANDLOWY - Linia Produktów Rehabilitacyjnych

Maciej Matwijczak - Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Obszar działania: Zachodniopomorskie, Pomorskie

m.matwijczak@liwcare.pl, kom. +48 509 089 816

Jacek Konstanty - Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży

Obszar działania: Łódzkie, Kujawsko-Pomorskie, Lubelskie, Pomorskie

j.konstanty@liwcare.pl, kom. +48 786 865 764

Kamil Lackowski - Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży

Obszar działania: Warmińsko-Mazurskie, Mazowieckie, Podlaskie

k.lackowski@liwcare.pl, kom. +48 512 106 769

Kamil Kierpiec - Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży

Obszar działania: Czechy, Słowacja

k.kierpiec@liwcare.pl, kom. +48 502 722 017

Szymon Winnicki - Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży

Obszar działania: Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie

s.winnicki@liwcare.pl, kom. + 48 798 705 684

Krzysztof Nowak - Regionalny Koordynator ds. Sprzedaży

Obszar działania: Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie

k.nowak@liwcare.pl, kom. + 48 502 251 776

Rafał Mikołajczyk - Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży

Obszar działania: Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie

r.mikolajczyk@liwcare.pl, kom. + 48 502 284 760

DZIAŁ HANDLOWY - Linia Zaopatrzenia Szpitalnego

Robert Wasilewski - Product Manager

Obszar działania: Polska

r.wasilewski@liwcare.pl, kom. +48 507 117 169

DZIAŁ ADMINISTRACJI

Tomasz Weber - Faktury i Płatności

t.weber@liwcare.pl, kom. +48 669 699 069

Bożena Chmielecka - Specjalista ds. Administracji

b.chmielecka@liwcare.pl, kom. +48 510 009 027

DZIAŁ EKSPORTU

Aleksander Olszowski - Dyrektor Handlowy/Manager ds. Eksportu

a.olszowski@liwcare.pl, kom. +48 669 699 411

Monika Głowacka - Specjalista ds. Eksportu

m.glowacka@liwcare.pl, kom. +48 518 303 807

DYSTRYBUTORZY

Belgia - VIGO N.V./S.A.

9230 Wetteren

Biezeweg 13

Tel. +32 9 292 2000

Fax: +32 9 292 2094

Chorwacja, Bośnia, Serbia - Karl Dietz Kijevo d.o.o.

HR-22310 Kijevo Croatia

Bajani 65

Tel. +385(0)22 356011

Fax: +385(0)22 356012

info@karl-dietz-kijevo.hr

www.karl-dietz-kijevo.hr

Niemcy - KIDZ & (CO) Mobility

D-48599 Gronau

Röntgenstr. 7a

Tel. +49 2562 71887 0

info@kidz-co.de

Włochy - Medimec International srl

48018 Faenza (RA)

via Proventa, 52

Tel. +39 (0) 546 46870

Fax: +39 (0) 546 46467

www.medimec.it

Litwa - BIOMEDIKA

LT-10305 Vilnius

Antakalnio g. 36

www.biomedika.lt

Jonas Daublys - Sales Manager

Portugalia - Tempersimetria Unip. Lda

4200-283 Porto

Rua Dr. Eduardo Santos Silva, nr 261 fracção J3

Tel. +351 22 508 80 54

VAT nr: 510501737

Arabia Saudyjska - BAYET NAHAWAND EST. FOR MEDICAL SUPPLIES

Riyadh 11514

MEDICS Building, Um Al-Hammam St. P.O. Box 54115

Tel. +966 11 483 1985

Fax: +966 11 488 9978

Słowacja - ORTOTICKE CENTRUM Prot-Top s.r.o.

931 01 Šamorín

Stará cesta 715

Mgr. Slavka Reháková
kom. +421 905 406 377

Wielka Brytania - Baffin Technology Systems Limited

The University of Northampton Innovation Centre

Green Street, Northampton

NN1 1SY

Tel. +44 01604 379020

office@baffin.co.uk

www.baffin.co.uk

Hiszpania - AYUDAS

Tel. +34 95 468 0193

Fax: +34 95 469 39 54

www.ayudasydistribuciones.es

Lourdes García Sánchez-Reyes