Umów się na
prezentację produktu

Warsztaty Galileo

10-12-2018

Warsztaty Galileo

TERAPIA GALILEO – pierwsze warsztaty szkoleniowe w Polsce już za nami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i prelegentom warsztatów szkoleniowych „Galileo workshop for diagnosis and therapy of neuromuscular diseases in children, adolescents and adults”.  Haraldowi Schubertowi oraz Dagmarze Siebold dziękujemy za pokazanie niezliczonej ilości przykładów zastosowania terapii Galileo w praktyce.

W czasie warsztatów mieliśmy okazję podzielić się z Państwem wiedzą w następujących obszarach:

  1. Neurologiczne aspekty terapii Galileo,
  2. Parametry terapii – cele, częstotliwość, wskazania, przeciwwskazania,
  3. Wykorzystanie Galileo w terapii dzieci i noworodków z mózgowym porażeniem dziecięcym na przykładzie doświadczeń ośrodka rehabilitacyjnego w Berlinie,
  4. Zastosowanie terapii Galileo w geriatrii, bólach pleców, u pacjenta po wylewach, porażeniach wielokończynowych, stwardnieniu rozsianym, Parkinsonie oraz nadciśnieniu.  


Dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie, które usłyszeliśmy od Państwa po zakończeniu warsztatów. Cieszymy się, że część z Państwa już wprowadziła, a wielu z was planuje w najbliższym czasie wprowadzić terapię Galileo jako uzupełnienie realizowanych metod terapeutycznych, między innymi NDT Bobath. Szeroki zakres badań klinicznych przeprowadzonych na świecie z wykorzystaniem terapii Galileo sprawia, że zapewne każdy z Państwa znajdzie korzyści z zastosowania metody w swojej codziennej pracy terapeuty.

W najbliższych dniach podzielimy się z Państwem informacjami w jakich ośrodkach w Polsce prowadzona jest już terapia Galileo.

Na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiemy: Robert Wasilewski – Product Manager, r.wasilewski@liwcare.pl, kom. 507 117 169

Zobacz także

Rozbudowa LIW

24-05-2019

Więcej

Wielkanoc 2019

18-04-2019

Zdrowych, Wesołych i Kolorowych...

Więcej

Rico Buggy

20-03-2019

Najnowszy, wielozadaniowy i niezawodny....

Więcej