fbpx
about us 2

Projektujemy, produkujemy i dostarczamy na rynek innowacyjne, najwyższej jakości wyroby medyczne, realnie wspomagające rehabilitację osób niepełnosprawnych. Specjalizujemy się w produkcji multifunkcyjnych urządzeń rehabilitacyjnych (seating systems) oraz pionizatorów (standing frames). Firma buduje swoją przewagę konkurencyjną poprzez umiejętność właściwego określenia potrzeb osób niepełnosprawnych oraz przygotowywanie urządzeń, które dzięki swojej niespotykanej na rynku wielofunkcyjności, spełniają bardzo szeroką gamę potrzeb. Dzięki innowacyjności i jakości firma stała się w swoim segmencie rynku producentem pierwszego wyboru zarówno dla wielu pacjentów, jak i środowiska medycznego.

Poniżej aktualny katalog produktów:

okladka23

 

 

OPATENTOWANA TECHNOLOGIA „KRĘGOSŁUPA"

 

Naszym znakiem szczególnym jest rozpoznawany na całym świecie opatentowany „kręgosłup", w który wyposażone jest każde z naszych urządzeń z grupy siedzisk (seating systems) i urządzeń multifunkcyjnych (standing frames). Your Second Spine, czyli Twój Drugi Kręgosłup, dopasowuje się do kształtu osoby korzystającej z siedziska, przez co rehabilitacja jest łatwiejsza i skuteczniejsza. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, istnieje możliwość odwzorowania anatomicznych krzywizn kręgosłupa pacjenta, podparcia pleców na całej płaszczyźnie lub uzyskanie precyzyjnych ustawień korekcyjnych.

Naszą jakość, rzetelność i pasję w tworzeniu unikatowych wyrobów medycznych docenili klienci w wielu zakątkach świata. Obiecujemy, że w kolejnych latach będziemy tworzyć dla Was jeszcze lepsze wyroby medyczne.

trio patetnty m

 

PATENTY, NAGRODY, WYRÓŻNIENIA

 

Oferujemy innowacyjne wyroby medyczne, które projektujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszego działu konstrukcyjnego, ale przede wszystkim jako odpowiedź na potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Prowadzimy prace badawczo rozwojowe, a nasze wyroby chronione są patentami krajowymi i międzynarodowymi.

Dotychczasowy wysiłek pracowników LIW Care Technology został dostrzeżony przez zewnętrznych ekspertów. W ostatnich latach zostaliśmy:

  • nagrodzeni tytułem „Rynkowy Lider Innowacji 2012” w ogólnopolskim programie organizowanym przez Dziennik Gazeta Prawna,
  • laureatem konkursu Lider Nowoczesnych Technologii 2010,
  • laureatem konkursu Łódź Proponuje - Innowacyjni i Kreatywni w kategorii „Innowacyjny produkt”,
  • wyróżnieni nagrodą gospodarczą województwa łódzkiego w roku 2010 w kategorii „Wynalazek w dziedzinie produktu”,
  • laureatem Nagrody Gospodarczej Wojewody Łódzkiego w roku 2009 w kategorii mikroprzedsiębiorstwo,
  • wyróżnieni nagrodą Expo Silesia w pierwszej edycji konkursu dla wystawców towarzyszącego Targom Rehabilitacji RehMedika,
  • nominowani do nagrody głównej w konkursie Lider Nowoczesnych Technologii 2009 Urzędu Miasta Łodzi w kategorii mikro i małe przedsiębiorstwa,
  • laureatem konkursu Krajowi Liderzy Innowacji - 2008 w województwie łódzkim w kategorii „Innowacyjny produkt”.
YMEDIA.pl