fbpx

Siłą LIW Care Technology są przede wszystkim jej pracownicy. Na tej stronie znajdziecie Państwo aktualne oferty pracy. Zapraszamy do rekrutacji!

Przedstawiciel handlowy [nieaktualne]

Miejsce pracy: woj. lubelskie, świętokrzyskie, podlaskie.

OPIS STANOWISKA:

  • Bezpośredni dobór sprzętu rehabilitacyjnego u pacjenta w domu / w ośrodku
  • Podejmowanie działań sprzedażowych i promocyjnych na powierzonym terenie
  • Budowanie, nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Obsługa administracyjna logistyczna zamówień
  • Aktywny udział w targach, konferencjach i szkoleniach
  • Koordynowanie procesów zamówień i dostaw
  • Obszar pracy dotyczy: woj. lubelskiego, świętokrzyskiego i podlaskiego

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie (fizjoterapia)
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • Empatia i chęć pomagania innym
  • Wysoka zdolność do samodzielnej organizacji czasu pracy
  • Wytrwałość w dążeniu do celu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wiedza dotycząca zaopatrzenia medycznego/rehabilitacyjnego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym uzależnionym od realizacji planu sprzedażowego
  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość uczestnictwa w programie FitSPORT
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy w tym: samochód służbowy, laptop, telefon

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Konstruktor [nieaktualne]

Miejsce pracy: Łódź

Stanowisko: Konstruktor - dział badań i rozwoju

  • Wykonywanie projektów części i podzespołów urządzeń oraz narzędzi w środowisku Solid Works.
  • Testowanie przygotowanych rozwiązań i wprowadzanie koniecznych korekt.
  • Nadzór nad wykonywaniem prototypów zgodnie z przygotowanym projektem.

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie w projektowaniu urządzeń mechanicznych, części i podzespołów lub roczne doświadczenie w projektowaniu mebli.
  • Silna motywacja do pracy w Dziale Badań i Rozwoju.
  • Wykształcenie techniczne.
  • Znajomość programów do projektowania 3D, znajomość środowiska Solid Works.
  • Zmysł techniczny i wiedza technologiczna w jednym z następujących obszarów: obróbka metali (toczenie, frezowanie, gięcie, spawanie), przetwórstwo tworzyw sztucznych, cięcie i gięcie blach.
  • Skrupulatność, dokładność i dbałość o szczegóły.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć rozwijania własnych wizji i pomysłów.
  • Doświadczenie w konstrukcji systemów siedzisk, wózków spacerowych lub mebli będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju w kreatywnym, elastycznym środowisku pracy – poznaj nowe technologie, zostań ekspertem w tym czym chcesz się specjalizować.
  • Dużą samodzielność i możliwość realnego wpływania na kształt wykonywanych konstrukcji.
  • Umowę o pracę.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość uczestnictwa w programie FitSPORT.