fbpx

23-24.04.2022 - Baffin Academy Chorzów

LIW Care Technology i Baffin Academy otwierają swoje drzwi dla Was.

Serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w naszym Showroomie w Chorzowie ul. Metalowców 13D (Lofty Kościuszko)    

Otwieramy się dla Was w dniach 23.04.-24.04.2022.

W sobotę w godzinach 9:00 do 16:00 a w niedzielę 10:00 do 16:00.

 

W sobotę 23 kwietnia 2022 zapraszamy na:

 

 • 1. Konsultacje neurologopedyczne – konsultacje poprowadzi mgr Sandra Daniluk-Nowak. Konieczność umówienia godziny
 • 2. Mechanostymulacja jako terapia uzupełniająca. Zaprezentujemy możliwości terapii z wykorzystaniem systemów: Galileo (wibroterapia), Neofect (terapia ręki), Innovaid (terapia zajęciowa oraz terapia kończyny dolnej), LiteGait (reedukacja chodu) oraz Prodrobot (zautomatyzowany trenażer chodu
 • 3. Warsztaty „Anatomia stawu biodrowego, jego prawidłowe zabezpieczenie za pomocą sprzętu ortopedycznego u dzieci niepełnosprawnych oraz prawidłowe pozycjonowanie w pozycji siedzącej oraz stojącej z wykorzystaniem sprzętu ortopedycznego”, które poprowadzi nasz przedstawiciel mgr Krzysztof Nowak. Warsztaty odbędą się w godzinach od 12:30 do 14:30. Ilość miejsc ograniczona.
 • 4. Pokaz sprzętu rehabilitacyjnego z naszej oferty dla dzieci:
  - pionizatory
  - foteliki samochodowe
  - urządzenia multifunkcyjne
  - wózki
  - rowery rehabilitacyjne

 W niedzielę 24 kwietnia 2022 zapraszamy na:

 

 • 1. Warsztaty: „Bezpieczne karmienie doustne dziecka z niepełnosprawnością ruchową”, które poprowadzi neurologopeda mgr Sandra Daniluk-Nowak. Warsztaty odbędą się w godzinach od 10:00 do 12:00. Ilość miejsc ograniczona.

Poruszymy następujące zagadnienia:

- zasady bezpiecznego karmienia i przeciwwskazania do karmienia doustnego

- przygotowanie do karmienia

- techniki wspomagające

- narzędzia do karmieni

 • 2. Warsztaty „Anatomia stawu biodrowego, jego prawidłowe zabezpieczenie za pomocą sprzętu ortopedycznego u dzieci niepełnosprawnych oraz prawidłowe pozycjonowanie w pozycji siedzącej oraz stojącej z wykorzystaniem sprzętu ortopedycznego”, które poprowadzi nasz przedstawiciel mgr Krzysztof Nowak. Warsztaty odbędą się w godzinach od 12:30 do 14:30. Ilość miejsc ograniczona.
 • 3. Mechanostymulacja jako terapia uzupełniająca. Zaprezentujemy możliwości terapii z wykorzystaniem systemów: Galileo (wibroterapia), Neofect (terapia ręki), Innovaid (terapia zajęciowa oraz terapia kończyny dolnej), LiteGait (reedukacja chodu) oraz Prodrobot (zautomatyzowany trenażer chodu)
 • 4. Pokaz sprzętu rehabilitacyjnego z naszej oferty dla dzieci:

- pionizatory

- foteliki

- urządzenia multifunkcyjne

- wózki

- rowery rehabilitacyjne

Dodatkowo udzielimy informacji o możliwościach finansowań zakupu sprzętu, formalności związanych z programem Aktywny Samorząd.

Zapisów prosimy dokonywać przez poniższy formularz lub telefonicznie pod numerem 665 093 400 w godzinach 8:00 – 16:00.

Dodatkowe informacje

 • Formularz:
YMEDIA.pl